x
Vážení odběratelé tepla, připravili jsme pro Vás vzor formuláře Žádosti o příspěvek 4 500 Kč na teplo, který najdete v Aktualitách.
SMLOUVY,
FAKTURACE
Smlouvy, fakturace495 279 175
DISPEČINK NON-STOP
Hlášení havárií, poruch
Hlášení havárií, poruch495 262 663
Ekologie
Ekologie

Ekologie

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s., neprovozuje žádné znečišťující zdroje tepla. Základní ochranu životního prostředí přebírá od výrobce a dodavatele tepla, společnosti Elektrárny Opatovice, a.s. (EOP). Výrobce tepla EOP má na svém zdroji instalován jeden z nejmodernějších systémů, které zaručují velmi vysokou odlučivost škodlivin ze spalovacího procesu, ať už se jedná o popílek, nebo oxidy dusíku a síry. Svým znečišťováním se zdaleka nemůže srovnávat s nízko-emitujícími znečišťovateli ovzduší (plynové a jiné kotelny), neboť ty nikdy nebudou mít tak dokonalé systémy čištění vzduchu po spalování.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s., přispívá k ochraně životního prostředí svým jinak ekologickým chováním, plynoucí z normy ISO 14 001 a tlakem na ekologické principy a chování u svých dodavatelů.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.

Obchodní jméno společnosti: Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.
Sídlo: Na Brně 362, 500 06  Hradec Králové
IČO: 25282174
DIČ: CZ25282174
Společnost zapsána v obchodním rejstříku od 16.1.1998, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1765
www.hradecsobe.czwww.magnalink.cz/www.hradeckralove.orgwww.adtt.cz/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.