27.8.2009 - Den otevřených dveří městské knihovny na Moravském Předměstí

Ve středu 9. 9. 2009 si spolu s našimi čtenáři připomeneme první výročí otevření pobočky v prostorách výměníku C33 ve Formánkově ulici. Bezbariérovou moderní knihovnu, která slouží obyvatelům jihozápadní části sídliště Moravské Předměstí, zrekonstruovala pro potřeby knihovny firma Tepelné hospodářství Hradec Králové a.s., vlastník objektu.
U příležitosti výročí otevření pobočky v nově upravených prostorách bude od 9,00 do 16,00 hodin probíhat DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a den bez poplatků. Čtenářům s upomínkou, kteří ten den přijdou, budou odpuštěny sankční poplatky, noví čtenáři, kteří se ten den přihlásí, budou mít celoroční registraci zdarma.
V 9,00 hodin přijdou návštěvníky pozdravit náměstek primátora ing. Martin Soukup, ředitel THHK, a.s. ing. Jiří Seidler, kterého bude doprovázet patron a maskot společnosti Joulík a předseda Komise místní samosprávy Ing. Jaroslav Groh.
O kulturní program se postarají děti ze ZŠ Štefánikova: žáci deváté třídy předvedou Erbenovu Polednici a s pásmem dětské poezie se představí žáčci ze čtvrté třídy.
Kromě čtenářské amnestie a bezplatné registrace budou mít především dětští návštěvníci možnost po celý den spolu s Joulíkem soutěžit a vyhrát tak sladkou odměnu nebo nějakou z řady připravených cen. Těšíme se na všechny návštěvníky.
Datum: 27.8.2009
Odstávky